NAČÍTÁNÍ

SLUŽBY

Letecké video

Letecké video

Profesionální záběry natočené bezpilotním letadlem

Letecké záběry pro použití ve filmu, reklamních spotech, sportovních videích, záznamech z eventů, svateb. Letecký záběr v jakémkoliv videu ihned zaujme a určitým způsobem video obohatí. Letecké záběry natáčíme v rozlišení až 4K při 30fps. Samozřejmostí je provedení letu dle všech platných předpisů. Naše letouny jsou plně licencované a pojištěné.

Natáčení

Natáčení

Natáčení, střih a úprava videa

Vytvoříme Vám reklamní shoty, propagační videa, festivalová Aftermovie i záznamy z koncertů, plesů či jiných akcí. Používáme nejmodernější techniku. Disponujeme stabilizátorem kamery FreeFly MōVI M5. Záběry natáčíme v rozlišení až 4K. Mimo to všechno dokážeme natočit i Slow-motion záběry až při 120 fps ve FullHD (4-5x zpomalení).

Fotografie

Fotografie

portréty, reklamní fotografie, svatby, eventy, stavební dokumentace, monitoring, letecká fotografie

Máte svatbu, pořádáte akci, nebo se chcete prostě jen nechat vyfotit? Mezi naše služby patří i fotografování. Všechny fotky dostanete individuálně upravené za použití pokročilých editů barev a retuší. Pořídíme Vám letecké fotografie z výšky od několika málo metrů až po 300 metrů nad zemským povrchem. Fotografie pořizujeme ve vysokém rozlišení na DSLR a Mirrorless fotoaparáty. Fotíme ve formátu RAW. Fotky editujeme a  jsme schopni připravit fotografie pro tisk v drobných velikostech až po velké reklamní bannery. Případně dle požadavků klienta můžeme každou fotku "geotagovat" a po určitém čase přesně zopakovat (stavební dokumentace staveb, monitoring změn v přírodě, lesnictví a agrikultuře).

Poradenství a konzultace

Poradenství a konzultace

Možnosti využití UAV ve Vašem oboru.

Zajímá Vás uplatnění a přínos UAV ve vašem oboru (agrikultura, lesnictví, důlní průmysl, bezpečnostní systémy…)? Možnosti tohoto rychle rozvíjejícího odvětví? Legálnost Vašich nápadů a myšlenek? Neváhejte a kontaktujte nás a určitě společně nalezneme nějaké řešení.

Stavba bezpilotních letounů + servis

Stavba bezpilotních letounů + servis

Návrh a stavba bezpilotních letounů na míru

Sháníte specifické řešení dronu přímo pro Vaši konkrétní aplikaci? Koupili jste si nebo dostali dron a nevíte co s tím? Máme zkušenosti se stavbou, nastavením a rozlétáním UAV různých velikostí. Od malých závodních a freestyle quadcoptrů až po velké, průmyslové, mnohakilové stroje určené pro nošení kamer jako například RED, ARRI Alexa Mini, IR kamer nebo měřících přístrojů jako je LiDAR.


KONTAKTUJTE NÁS

KONTAKT